Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

Göçmen Bayan Lara

  • İlan Tarihi: 2 Aralık 2016 14:44
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Selam Mersin’in yakışılı ve kibar beyleri ben seksi partneriniz Lara. Ben 26 yaşında 1.70 boyunda 70 kiloda Göçmen bir bayanım. Birlikteliklerimi bir kalite çerçevesinde yapmaktayım. Temizliğe önem hijyenik bir partnerim. Görüşmelerimde ön, oral ve anal seks gerçekleştirmekteyim. Sitede bulunan resimlerin hepsi birebir bana ait olup tamamı en son halimi göstermektedir. Zaten yüzümü kapatma gereği duymadım. Geldiğinizde farklı bir kişi ile karşılaşırsanız görüşme sonlandırma hakkına sahipsiniz. Daha detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.  Görüşmelerimi Mersin Pozcuda bulunan kendime ait dairemde gerçekleştirmekteyim.

İnsanların vücudunda var olan her bir organın bir işlevi vardır. Tek bir organımız dışında bütün organlarımız kendisini iyileştirebilir. Ama dişlerimiz kendisini iyileştiremeyen tek organ olduğundan ve en olmazsa olmaz organlarımızdan olması dolayısıyla mutlaka iyi bakılması gerekmektedir. Bu bilinçte olan escort kızları da bunun farkında olmasından dolayı günümüzde sürekli olarak dişlerine gerekli olan özeni göstermektedir. Eğer sizler de bu özeni göstermek istiyorsanız o halde mutlaka dişlerinizi günde iki defa fırçalamalı ve diş ipi kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında sizlerin diş aralarında bulunan tartar maddelerinden kurtulmak için diş temizliğini uzman bir hekime yaptırmanız gerekmektedir.

Günde iki defa dişinizi fırçalıyor olsanız bile bazı tartarlar dişlerin arasında kaldığından bunların temizlenmediği takdir içerisinde yapışacak ve burada çürümeye başlayacaktır. Bu da zaman içerisinde dişinizin büyük bir sorunla karşılaşmaya ve dişinizi kaybetmeye kadar gideceğinden, böylesi bir durum olmasın diye diş aralarınızda bulunan tartar yok olması için muhakkak temizletmeniz gerekmektedir.

Uzmanlar tarafından diş temizliğinin ve tartar oluşumunu temizletmek için 4 ay ile 6 ay gibi sürelerle bunu yaptırmanız gerekmektedir. Hem diş sağlığınız için bunu yaptırmalı hem de dişlerinizin daha güzel görünmesi için yapmanız gereken bir uygulamadır. Sonuçta diş fırçaları dişlerin arasına girmediğinden, orada ki tartar ya da diş taşlarını temizleyememektedir.

Etiket yok

  

Bir Cevap Bırakın