Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

Grup Yapan Aylin&Ayça

  • İlan Tarihi: 23 Temmuz 2017 22:34
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Grup yapan bayanlar olarak siz Mersinli beylerin fantezilerine cevap olacağız. Siz elit beylere kendimizden bahsetmek istiyoruz.

Merhaba Mersin in elit beyleri. Biz yeni çıtır Escort partnerleriniz “Aylin” ve “Ayça” . Ben sarışın  beyaz tenli 1.65 boyunda 55 kiloda 21 yaşındayım. Arkadaşım “Ayça” Esmer 1.65 boyunda 50 kilo da 21 yaşında . Sizleri kendi özel yerimiz de ağırlamaktayız. Kaliteli bir görüşme yapmak için bizim le iletişime geçebilirsiniz .

En güzel seks görüşmelerine kalmak isteyen beyleri sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmek isterim. Görüşmelerimizi bir kalite çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Sizlere kaliteli bir seks sunacağımdan hiç kuşkunuz olmasın. 

Kendini anlatabilme sanatı

Her ilişki kendi içinde tarafların yön vermesi ile ilerleyen bir nehir gibidir. Bazı ilişkiler sıradan akar sular gibi yolunda giderken bazı ilişkiler coşkun seller gibi taşar ve hem kendini hem etrafını mahveder. Bunun sebebi genellikle yanlış eş seçimi  ya da ilişkiye başlanırken yapılan hatalar ya da yanlış anlatılan beklentilerdir. Özellikle seçilen eşin beğenmemesi ya da terk edilme korkusu ile verilen gereksiz tavizler ya da kendinden beklenilen üstünde yapılan vaadlerdir. İlişkiye başlarken ya da ilişki ciddi bir sapağa girerken çiftler arasında geleceğe dair planlar ya da konuşmalar ilişkinin geleceği açısından çok önelidir. Hayattan ya da gelecekteki eşten beklentileri olduğu gibi anlatmak ve dürüst olmak gelecekte olabilecek olumsuzlukları daha en baştan engeller. Böylelikle taraflar muhtemel eş adayı ile birlikte bir yola çıkıp çıkamayacağına doğru karar verebilmiş olurlar.  Karşı cinsten beklentiler ya da kurulacak evlilik birliğinden beklentiler tam anlamı ile doğru anlatılmalı ve karşı tarafa mesaj vermek değil kendini anlatmak şeklinde olmalı. İnsan ilişkileri içinde en hassas olanı eşler arasında olandır. Bir ömür iki farklı insanın bir arada olmalı zor ve alışılması çetin bir süreçtir. Bu süre zarfında taraflar birbirlerine karşı ne kadar açık olurlarsa o kadar pozitif karşılığını alırlar. Kendini anlatmak ve karşı tarafı anlayabilmek gerçek anlamda bir sanattır.

 

Etiket yok

  

Bir Cevap Bırakın